Pénzügyi Szakértő

Rail cargo hungaria zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A pénzforgalomhoz kapcsolódó feladatok elvégzése, koordinálása, a bankszámlakivonatokon megjelenő pénzforgalom feldolgozása, könyvelése az SAP rendszerben, számlavezető bankok felé kapcsolattartás, új üzleti bankkártya igénylések lebonyolítása, házi és valutapénztár működésének ellenőrzése, adatszolgáltatási kötelezettség az MNB felé, a szervezet által kiadott utasítások aktualizálása. Versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetéssport- és szabadidős programoktovábbképzési lehetőségek, szakmai fejlődéswork-life balance, rugalmas munkaidőöngondoskodás támogatásasikeres, összetartó, dinamikus csapathome office lehetőségfelsőfokú gazdasági és mérlegképes könyvelői végzettség3-5 éves pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatSAP rendszer felhasználó szintű ismertekommunikációképes angol vagy német nyelvtudásfelhasználói szintű számítógépes ismeretekügyfélközpontúságjó kapcsolatteremtő készségeredményorientáltság