Pénzügyi Munkatárs

Visit hungary nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatása, főkönyvi rendszerbe való integrálása, utalásra való előkészítése;
Szállítói számlákat alátámasztó dokumentumok beszerzése és kezelése:
szerződés, teljesítés igazolás, megrendelések;
Szállítói számlák, szerződések esedékességének figyelemmel kísérése;
Vevő számlák kiállítása,költségek tovább számlázásának dokumentálása;
Bankkártyás tranzakciók nyomon követése és ellenőrzése;
A pénzügyi terület munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
Kapcsolattartás, levelezés az üzleti partnerekkel, teljes körű ügyintézés eseti folyószámla egyeztetés, egyenlegközlő kiküldés, késedelmi kamatközlők, fizetési felszólítások;
Támogatások pénzügyi elszámolása az elszámolási útmutatók előírásai szerint;
Kapcsolattartás a társosztályokkal;
Fénymásolás, szkennelés,dokumentumkezelés adminisztrációs feladatai;
Minden olyan egyéb szakmai feladat, amellyel felettese megbízza.Versenyképes jövedelem;
Felelősségteljes, önállómunka;
Folyamatos szakmai fejlődés;
Nemzetközi projekteken való részvételi lehetőség;
Céges laptop, telefon, mobilinternet;
Cafeteria juttatás;
All You Can Move sportbérlet;
Kedvezményes egészségügyi szűrések.1-2 éves releváns szakmai tapasztalat;
Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
Microsoft Office magas szintű ismerete.Gazdasági vagy pénzügyi számviteli szakon szerzett felsőfokú végzettség;
vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
Serpa integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
Kontrolling vagy számvitel területén szerzett tapasztalat;
Egy európai nyelv ismerete elsősorban angol, német;
Azonnal kezdés. Személyes követelmények:
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
Monotonitás tűrés;
Önállóság, magabiztosság;
Magas szintű együttműködési hajlandóság;
Képesség csapatban történő együttműködésre;
Jó terhelhetőség;
Kreativitás, kezdeményező készség.