Hr És Pénzügyi Munkatárs

Magyar ökumenikus segélyszervezet - Biatorbágy
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

HR Feladatok:
Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok elkészítéseBérszámfejtés előkészítéséhez kapcsolódó feladatok ellátásaRendszeres és ad hoc adminisztratív feladatok ellátása pl. jelenléti ívek kezeléseMunkaügyi iratok, személyügyi anyagok naprakész vezetése, változások követéseKapcsolattartás a munkavállalókkalToborzás-kiválasztás adminisztratív támogatásaPénzügyi feladatok:
A napi pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása szállítók, vevők nyilvántartása, elektronikus adatbázisba rögzítése, átutalások aláírásra-beküldésre előkészítéseBizonylatok könyvelésre előkészítésePénztárosi teendők ellátásaMegismerheti és támogathatja az Iskola értékteremtő tevékenységétTermészetközeli és egyben modern irodai környezetben dolgozhatTámogató, nyitott és barátságos vállalati kultúra veszi körülBércsomagja az oktatási intézmények viszonylatában kiemelkedő lehetSzámviteli, könyvelési, adózási ismeretekNyitottság a jogszabályi változások követéséreÖnálló munkavégzési képesség és csapatszemléletKözépfokú szakirányú végzettség felsőfokú végzettség előnyt jelentVállalati HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelentErős felhasználói szintű MS Office gyakorlati ismeretJó kommunikációs készségPrecíz, önálló munkavégzésToborzási tapasztalat, interjúztatási gyakorlatSzámviteli, könyvelési, adózási ismeretek