Pénzügyi Asszisztens

Indotek group - Kecskemét
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Pénzügyi asszisztens
Az Indotek Group Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari-, kereskedelmi-, szolgáltatói- és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll.
A közel 600 főt foglalkoztató Indotek Group tulajdonában lévő ingatlanok száma meghaladja a 350-et, és a cégcsoport piacvezető a magyarországi B és C kategóriás ingatlanok piacán. Portfóliónkba tartozik több, mint 40 irodaház, közel 30 nemzetközi és hazai bevásárlóközpont, számos szálloda, raktárépület, iparterület. A beépített és bérbe adható területeink nagysága összességében meghaladja a 2,5 millió négyzetmétert. Az Indotek Group saját fejlesztésű lakóparkprojektjei révén jelen van a lakossági ingatlanpiacon is.
Ha szeretnél Te is részese lenni vállalatunk további sikereinek, csatlakozz hozzánk!
Amit mi várunk:

Háttértámogatás nyújtását a pénzügyi referens kollégáknak
Utalási listák összeállítását
Belső rendszerek kezelését
Adatok rögzítését
Bankszámlanyitások lefolytatását
Egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátását
Téged keresünk, ha:

Rendelkezel gazdasági végzettséggel és/vagy 1-2 éves releváns tapasztalattal
Precizitás, gyors gondolkodás, jó problémamegoldó képesség jellemez
Jól bírod a monotonitást
Szeretsz csapatban dolgozni
A kapott feladatokat hatékonyan tudod rendszerezni, nyomon követni
Előnyt jelent:

Folyamatban levő tanulmányok gazdasági vonalon
Amit biztosítunk:

Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben.
Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amit rendszeres gyümölcsnappal, étkezési kedvezménnyel és ingyenes konditerem bérlettel támogatunk.
Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos fejlődésed (angol nyelvtanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok).
Egyedi cégstruktúránkból kifolyólag széles körű szakmai ismeretekre tehetsz szert.
Könnyen megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási lehetőséggel.
Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt (sportnapok, jótékonysági rendezvények, családi napok).
Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület
Pályázat módja:

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével