Pénzügyi Asszisztens

Biggeorge property zrt. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Szerződések, bejövő teljesítési igazolások és számlák ellenőrzése, rögzítése, teljesítési igazolások kiadása, Utalások nyomonkövetése, ellenőrzése, Közműszámlák ellenőrzése, Riportok lehívása a belső rendszerünkből, ezek továbbítása, Pénzügyi adminisztráció elvégzése. Béren kívüli juttatási csomagot cafetéria keret, bónusz, Medicover egészségbiztosítási csomag, Határozatlan idejű teljes munkaidős szerződést, Szakmai fejlődést, Professzionális, támogató környezetet, Összetartó, támogató csapatot, Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség pénzügyi, Legalább 2 éves pénzügyi/műszaki asszisztensi tapasztalat, Szakmai tájékozottságot, intenzív érdeklődést, Pontosságot,Jó hibakereső képességet, Legyél csapatjátékos, de tudj önállóan is dolgozni, KKV-nál szerzett tapasztalat,