Pénzügyi Asszisztens

Sonova audiological care hungary kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Havi zárás pénzügyi és számviteli támogatása, pénzügyi kimutatások és jelentések készítéseSzámlázási folyamatban való részvétel, beérkező tételek feldolgozása, ellenőrzése, számlázó és ügyviteli program kezelése, Banki tranzakciók előkészítése, kintlévőségek figyelemmel kísérése, könyvelési anyagok összekészítéseÉrtékesítési folyamat pénzügyi támogatásaBizonylatok dokumentálása és rendszerezéseNemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég mindennapi tevékenységeit segíthetedIzgalmas feladatok és inspiráló munkakörnyezet vár RádIgazán jó csapatban dolgozhatsz a közös célok eléréséért egy modern irodaházbanSzakértelmed és lelkesedésed versenyképes alapbérrel és egyéb juttatásokkal honoráljukMinimum középfokú kereskedelmi ill. közgazdasági végzettség, Angol nyelv alapfokú ismerete, szóban és írásbanMagabiztos számítógépes ismeretekRugalmasságNagyfokú precizitásTerhelhetőségÖnálló munkavégzésKiskereskedelmi pénzügyi területen szerzett tapasztalatKönyvelésben, kontrollingban való jártasság