Pénzügyi Adminisztrátor

Mind-diák szövetkezet - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek! Feladatok:
Megrendelések, teljesítések igazolása SAP rendszerben
Számlák pénzügyi egyeztetése
Kapcsolattartás/ egyeztetés külföldi kollégákkal
Riportok ellenőrzése, készítése és partnerek felé kiküldése
Elvárások:
Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Betöltött 18. életév
Minimum középfokú angol nyelvtudás
Alapszintű Excel tudás
Munkaidő
Hétköznaponként heti 20 óra vállalásával
Napi 4 óra vállalása
Amit kínálunk
Br. 1874 forint/óra
Teljesen home office-ból végezhető munka
Szakmai gyakorlat leigazolása
Hosszú távú lehetőség
Előnyt jelent:
SAP ismerete
Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.