Pályázati Referens

Magyar nemzeti múzeum - Budapest
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Az intézmény egészére szóló pályázatok formai és tartalmi ellenőrzése, ügyintézése a kiírásoknak megfelelően. Az elszámolások során a kapcsolódó szerződések és számlák alaki és tartalmi követelményeinek ellenőrzése, az elszámolás lebonyolítása. A határidők figyelemmel kísérése és pontos betartása. Az intézmény egészére szóló egyéb átvett pénzeszközök támogatói szerződés, okirat szerinti ügyintézése. Az elszámolás során a kapcsolódó számlák alaki és tartalmi követelményeinek ellenőrzése, az elszámolás lebonyolítása. A határidők figyelemmel kísérése és pontos betartása. Az Intézménynél kezelt fejezeti kezelésű pénzekkel kapcsolatos szerződések ellenőrzése, az irányitó szervvel való kapcsolattartás, levelezés, elszámolás a határidők pontos betartásával. Az elszámolásra beadott anyagok teljeskörű, alaki és tartalmi ellenőrzése. A pályázati és külön pénzek kezelőjeként a munkaszámhoz ügyletkód tartozó okmányok igazolása, majd továbbítása a pénzügyi csoporthoz vagy a bérszámfejtéshez. A feladatokból fakadó hivatalokkal és intézményekkel való kapcsolattartás, tételes elszámolások határidőre történő elvégzése. Az elszámolásokhoz tartozó számlák záradékolása. Évente a tárgy évet követő év január 31-ig, illetve negyedévente, a tárgy negyedévet követő hó 20-ig kidolgozza a munkaszám ügyletkód analitikát, ellenőrzött, lefűzött formában a könyvelési rendszerrel egyeztetett módon. Az Intézmény által megvalósított, kommunikációs beszerzés, rendezvényszervezés és szponzoráció eredményeképpen megkötött szerződések az NKOH felé történő elszámolása, adatok rögzítése, feltöltése a portálon. érettségi vagy gimnáziumi érettségiMS Office felhasználó szintű használatairodai adminisztrátori feladatokban szerzett tapasztalatbüntetlen előélet, probléma megoldó képesség, pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság,kommunikációs készség, Rendszerszintű gondolkodásegyéni és csapatban történő munkavégzéspályázatos munkakörben szerzett tapasztalatpénzügyi téren szerzett tapasztalat