Pénztáros - Adminisztrátor

Új-ház centrum budapest zrt. - Szada
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Pénztárkezelés és a pénztárral kapcsolatos feladatok ellátása;
Bankkártya terminál kezelése, a kártyás fizetésekkel kapcsolatos problémák jelzése;
Vevőszámlák kiállítása;
A kiállított számlák alapján pontos pénzkezelés;
Számlák és szállítólevelek sorszám szerinti lefűzése;
A pénzszállítás előkészítése;
A számlák és egyéb értékesítői küldemény postafeladásának előkészítése.Stabil jövedelmi lehetőség, amely megfelel a szakmai elvárásoknak;
Támogatás a munkába járáshoz;
Kedvezményes dolgozói vásárlás;
Céges mobil;
Kulturált munkakörülmények.Középfokú végzettség;
Pénztárkezelési gyakorlat;
Alapvető pénzügyi ismeretek;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat;
Precizitás, pontos munkavégzés.Főpénztárosi gyakorlat.