Adminisztrátor-Pénztáros

Méh zrt. - Miskolc
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Lakossági és céges ügyfelek kiszolgálása, bevételi és kiadási jegyek könyvelése, postázás, levelezés, partnercégekkel való kapcsolattartás, készletváltozások, vásárlások, eladások nyomon követése, üzemanyag elszámolás, menetlevelek rögzítése, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése. Versenyképes jövedelemHatározatlan idejű, hosszú távú biztos munkavégzésHétfőtől-péntekig tartó munkavégzésStabil vállalati háttérMunkába járás támogatásaÉrettségi bizonyítvány / Kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség, számítógép felhasználói ismeretek és annak napi szintű alkalmazása a gyakorlatban is, talpraesettség, precizitás, pontosság, összeszedettség, logikus gondolkodás, jó kommunikációs készség, kiváló helyesírás és probléma megoldó képesség. Hasonló, felelősségteljes pozícióban eltöltött igazolható szakmai múlt, fémkereskedelemben szerzett tapasztalat!