Operátor

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Gomba
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Felelős a CH ipari létesítmények kút, kútvezeték, mezőbeni és mezők közötti vezeték, gyűjtőállomás, himba berendezések, technológiai rendszerek ellenőrzéséért, kezeléséért, nyomvonalak karbantartásáért, biztonságos üzemeltetéséért, feladata az üzemviteli paraméterek ellenőrzése, dokumentálása a technológiai előírásoknak megfelelően. Biztosítja a termelési terület kezelése alá tartozó technológiák, mezők érvényes utasítások szerint rezsim, művelési és üzemeltetési előírásoknak megfelelő működését, beavatkozik az üzemzavarok megelőzése érdekében, rendellenes működés esetén a hatáskörébe rendelt beavatkozásról önállóan intézkedik. Kapcsolatot tart a hatályos utasítások szerint a műszakvezetővel /termelőmesterrel, eleget tesz jelentési kötelezettségének. Elkészíti a termelés elszámolásához szükséges adatokat, megbizonyosodik azok helyességéről, biztosítja a termelési adatok időben történő továbbítását. Feladata a termelésirányítási terület technológiai létesítményeinek ellenőrzése, kezelése, karbantartása. Kutak és mezőbeni vezetékek mechanikus folyadék és paraffin mentesítése, hozam és segédház szabályzó szelepek/fúvókák ellenőrzése, karbantartása, cseréje. Veszélyes áru szállítással összefüggő előírások betartása, betartatása az ADR 1.3 képesítésnek megfelelően. Technológiai előírásokban rögzített paraméterektől való eltérés esetén beavatkozik a technológiai rendszerbe, amennyiben a problémát megoldani nem tudja, jelenti a felettesének. Betartja a biztonságtechnikai, tűzrendészeti, környezetvédelmi és kezelési utasításokat, a felügyelete alá vont mérőeszközök állapotáról tájékoztatást ad a mérőeszközök nyilvántartásáért felelős személynek. Figyelemmel kíséri a CH ipari létesítmény gépeinek, berendezéseinek működését, utasítás alapján beavatkozik az üzemzavarok megelőzése és a hatékony működés érdekében. Komplex juttatási csomag Nagyfokú önállóság Csapatban történő munkavégzés Szakmunkás szakirányú iskolai végzettség 2 év szakami tapasztalat Informatikai ismeret:
alap MS Office Word, Excel Érvényes "
B"
kategóriás jogosítvány Bányabiztonsági, tűzvédelmi, elsősegélynyújtó, biztonságtechnikai ADR vizsga Karbantartási feladatok terén szerzett szakmai tapasztalat Kompresszor kezelő Nyomástartó edény gépész Kisgépkezelői jogosítvány Fuvarozási ismeretek CH gyűjtő rendszerek, technológiák ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Operátor