Operátor

Dunastyr zrt. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Dunastyr Polisztirolgyártó Zrt. százhalombattai munkahelyre,2 műszakos, 12 órás munkarendbeOperátormunkatársat keres.Főbb feladatok:
Folyamatos üzem biztosítása mellett az előírt minőségi és mennyiségi előírásoknak megfelelő rendszerüzemeltetésAktívan részt vesz rendkívüli helyzetek megoldásábanAktívan részt vesz karbantartási műveletekben szűrőcserék, javítások, ürítésekA kezelésére bízott üzemi berendezések folyamatos felügyelete, üzemviteli paraméterek biztosítása, segéd- és alapanyagok kezeléseTechnológiai- és biztonságtechnikai előírások elsajátítása és betartásaHatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződésHosszútávú perspektívaTiszta és biztonságos munkakörnyezetStabil, multinacionális hátterű vállalatVersenyképes jövedelem és egyéb juttatásokÖsszetartó, segítőkész csapatFejlődési lehetőségKözépfokú végzettség érettségivel vegyipari- vagy vegyipari gépész szak előnyAlapvető gépészeti ismeretekAgilis, problémamegoldó magatartás, csapatszellemFolyamatirányító rendszerek ismereteTargoncavezetői engedélyPetrolkémiai iparági tapasztalat illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Operátor