Operatív Vezető

Arrabona-frigo kft. - Győr
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Napi operatív folyamatok felügyelete, összehangolása és folyamatos fejlesztéseEgyüttműködés az Arrabona-Frigo Kft. partnereivelA raktározás, üzemeltetés és a műszaki területek felelős vezetéseMinőségbiztosítási rendszereink IFS, HACCP folyamatos betartatásaSzoros együttműködés a cégtulajdonosokkal a közösen meghatározott terv megvalósításábanCégvezetés munkájának közvetlen támogatásaSzerződésállomány és raktárkihasználtság figyelemmel kísérése és fejlesztéseAz Arrabona-Frigo Kft. nem csak egy vállalat, hanem egy innovációt és előrehaladást szem előtt tartó közösség. A fagyasztott és hűtött élelmiszer logisztika világában vagyunk otthon, több mint 20 éve, ahol folyamatosan az újítások és a környezettudatosság határozza meg tevékenységünket. Modern megközelítésünkkel és zöld technológiáinkkal az élelmiszeripari, kereskedelmi igényeit elégítjük ki, miközben a fenntarthatóság és energiahatékonyság szellemében járunk el. Légy részese egy előretekintő cégnek, ahol a jövőbeli hűtéstechnológiák már a jelenben valósággá válnak! Csatlakozz az Arrabona-Frigo Kft. csapatához, és segíts velünk formálni a holnapot!Felsőfokú műszaki-, gazdasági végzettségMűszaki- üzemeltetői területen szerzett releváns tapasztalatKiváló ügyfélkezelésSzolgáltatói attitűdFolyamat/rendszerszintű és stratégiai gondolkodásmódMinimum 5 éves vezetői tapasztalatAngol és/vagy német nyelvismeretKiváló kommunikációs készség Értékesítési tapasztalatMinőségbiztosítás terültén való jártasságHűtőipari ismeretekIT affinitás