Operatív Igazgató

West hungária bau kft. - Tolna Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kivitelezés alatt álló 4*-os szálloda és a hozzá kapcsolódó 6 szintes irodaház megvalósítási folyamataiban való részvétel szállodaipari-, vendéglátóipari szempontokkal, ötletekkel, javaslatokkalAz elkészült komplexum átadás:
2024 év vége - 2025 év eleje napi működésének teljes körű biztosításaA szervezet erőforrás igényeinek /anyag és munkaerő/ megfogalmazása, biztosítása, majd a velük való megfelelő gazdálkodás kialakításaFront Office, Housekeeping, Műszaki terület munkájának koordinálása, irányításaA szervezet tevékenységével kapcsolatos célkitűzések, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése,Beszállítói kör kialakítása, tendereztetése, felülvizsgálataVendégélmény folyamatos nyomon követése, fejlesztéseKöltségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálásaMeglévő brand standardek betartása és betartatása - hiányzó standardek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése.Szoros kapcsolattartás az anya vállalattal, illetve a cégcsoport egyéb szállodáivalVersenyképes fizetés;
Kiváló munkakörülmények;
Stabil, tőkeerős vállalati háttér.Min. 5-10 éves 3 vagy 4*-os szállodában szerzett vezetői tapasztalatvezetői készségek,üzleti és stratégiai gondolkodásmód,kreativitás, dinamikus személyiség,szervezési és probléma megoldó készség,elköteleződés és tulajdonosi szemlélet,Hostware szállodai szoftver ismereteTárgyalóképes angol nyelvtudásTárgyalóképes orosz nyelvtudás