Daruzási Műszaki Előkészítő

Dunagép zrt. - Dunaújváros
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Terület bejárások végzése, igény esetén operatív igazgatóval és/vagy műszaki igazgatóval, üzemeltetési mérnökkel, egyeztetés a munka műszaki megvalósíthatóságárólMegrendelő vezetőjével történő egyeztetések személyes, ill. elektronikus formábanKimenő ajánlatok előkészítése, engedélyeztetése, rendszerezése, irattárazása, operatív igazgatóval történő véglegesítéseIgény szerint műszaki irányítás a munkaterületen és a Dunagép ZRt. munkavédelmi szabályainak betartása és betartatása a darukezelőkkelIgény szerint Emelési terv ismertetése, oktatása helyszínen, ellenőrzésePiackutatásFelsőfokú műszaki végzettségAutoCAD felhasználói szintű ismereteFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Excel, Word, OutlookPrecíz, igényes és alapos munkavégzésCsapatmunkára való készség és igényNyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készségÖnálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó és szervező készségÚj ismeretekre való nyitottságB kategóriás jogosítványMinimum 5 éves tapasztalatMűszaki beállítottságAktív, középfokú angol nyelvtudásLogisztikai képzettség, illetve pár éves tapasztalat