Operatív Beszerző

Trenkwalder - Pécs
30+ napja (07/05/2024)

munkaköri leírás

Operatív beszerző
Leírás
Multinacionális pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat Operatív beszerző munkakörbe. Operatív beszerző Feladatok Az anyagcsoportra vonatkozó helyi felelősség (rajzos alkatrészek és kereskedelmi áruk) – aktív részvétel az anyagcsoport stratégiájának a kidolgozásában és megvalósításában Beszállítók kiválasztása, felépítése, fejlesztése és beszállítói auditon való részvétel Beszállítói tárgyalások lefolytatása és szerződések megkötése Költségelőnyök feltárása és konzekvens megvalósítása Projektszintű, ill. termékszintű költségelemzések készítése Operatív beszerzés, határidő-követés, reklamációkezelés Elvárások Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség Kommunikációképes angol nyelvtudás Biztos fellépés és erős tárgyalástechnikai képesség MS Office ismeretek Jó kommunikációs készség és prezentációs gyakorlat Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság Analitikus gondolkodás és célorientált munkavégzés Néhány hetes külföldi betanulás vállalása Előny:
Munkatapasztalat nemzetközi cégkörnyezetben SAP ismeret Minőségbiztosítási ismeretek Amit kínálunk Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások SZÉP kártya Számtalan ingyenes sportolási lehetőség Modern munkakörnyezet és home office lehetőség Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása 3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék Nyelvi képzések Vállalati rendezvények
Munkavégzés helye
Pécs