Operatív Beszerző

Trenkwalder - Egri Járás
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Operatív beszerző
Leírás
Egri gyártó partnerünk részére keresünk Operatív beszerző kollégát egy megbecsült, összetartó csapatba, kellemes munkakörnyezetbe:
Feladatok
Folyamatos kapcsolattartás meglévő beszállítókkal
Rendelések kiadása és nyomonkövetése az anyag beérkezéséig
Beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok végrehajtása, válallatirányítási rendszer folyamatos karbantartása
Termeléstervezés támogatása
Beszállítók értékelése és fejlesztése
Új beszállítók felkutatása, ajánlatok kérése, kiértékelése
Projektekben történő aktív részvétel
Elvárások
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Magas szintű Microsoft Excel ismeret
SAP ismeret előny
Proaktivitás és csapatjáték
Gyors probléma megoldó képesség
Amit kínálunk
Munka-magánélet egyensúlyának támogatása
Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
Éves bónusz
Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok
Munkavégzés helye
Eger