Operational Excellence Mérnök

Richter gedeon nyrt. - Dorog
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Több üzem termelési osztály támogatása párhuzamosanCsapatmunkákon részvétel, keletkező akciók nyomon követéseAz üzemeket érintő problémák megoldásában való részvételÜzemi és labor tevékenységek ciklusidő mérések elvégzése, értékeléseAdatok elemzése, értelmezése Excel, Power BI alkalmazások használatávalLean eszközök bevezetésében való aktív részvétel pl 5S, KPI táblákElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:
Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalomEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlA munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjukMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjukVárjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Műszaki vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettségLean tapasztalat 1-3 évLegalább középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásbanGyártási vagy logisztikai területen szerzett tapasztalatPower BI alapismeretek