Online Marketinges

Közép-európai állatorvosi központ kft. - Bajai Járás
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok:
Online marketing kampányok megtervezése és kivitelezése, posztok írása, közzététele.
Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban.
PPC kampányok teljes körű menedzselése (Facebook, Instagram, Google Ads), új online hirdetési lehetőségek és platformok feltárása, alkalmazása, aktivitás növelése
Online kampányterv eredményesség mérése.
Social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése
Adatbázis építés és hírlevél kampányok kezelése, blogolás
A feladatokhoz kapcsolódó elemzések és riportok készítése
Az online sales csatorna WEBÁRUHÁZ üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával.
Aktív közreműködés a Webáruházi értékesítés fejlesztésében.
Új online marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése.
Piackutatás, konkurenciafigyelés, piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
2-3 éves gyakorlati tapasztalat, elsősorban tartalom marketing és PPC hirdetés területén
Angol nyelv ismerete, és magabiztos használata írásban és szóban
Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálás)
Jó problémamegoldó képesség
Fejlett kommunikációs készség
Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, Indesign) felhasználói szintű ismerete
Motiváltság a folyamatos fejlődésre, az online területet érintő változások követésére és a kihívások megválaszolására
Precizitás, pontosság, megbízhatóság
Önálló munkavégzés, proaktivitás
Képesség összetett helyzetekben való gondolkodásra
Magabiztos tudás az online eszközökről
Forgalomterelő eszközök ismerete és használata
Webshop online marketingben szerzett tapasztalat
Stratégiai gondolkodásmód
Előnyt jelentő tényezők:
Brand építésben szerzett tapasztalat előny.
Román nyelvtudás
Jó előadói készség
Amit kínálunk:
Professzionális és barátságos munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Nemzetközi piacon szerezhető tapasztalat
Versenyképes fizetés
Teljesítményhez kapcsolódó bónusz rendszer
Stabil alapokon nyugvó munkahely
Ha magadra ismersz, várjuk aktuális fényképes önéletrajzod "
Online marketinges"
megjelöléssel, vagy hívhatsz is bennünket hétfőtől péntekig 8.00-16:
30 között a +36-30-619-4975 vagy a +36-30-9348-930-es telefonszámon.