Marketingmenedzser

Lexholding zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A Taxi és a Zálog terület éves marketing és kommunikációs stratégia, terv és költségvetés összeállítása;
Kampányok tervezése, bonyolítása, kiértékelése;
Briefek készítése az ügynökségek részére, a médiatervezés és vásárlás koordinálása;
Grafikus briefelés;
kreatív koncepciók javaslata és kidolgozása;
Marketingköltségek folyamatos nyilvántartása, rögzítése;
Produkciós munkák koordinálása print, TV, rádió, onlineSocial media és online PPC aktivitások kapcsán együttműködés az online marketinges kollegávalA tevékenységhez kapcsolódó szerződések és adminisztráció előkészítése;
Kommunikációs aktivitások tervezése és támogatása a taxisok irányábaA felsővezetés irányába riportok elkészítése és időbeni megküldése;
döntés előkészítés, információgyűjtés;
Pontos nyilvántartások, adatbázisok vezetése és naprakész rendszer működtetése;
Proaktív támogatás nyújtása a mindennapi teendőkben;
Kapcsolattartás külsős szállítókkalFejlődési és továbbképzési lehetőséget biztosítunk számodra;
Felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört láthatsz el;
Versenyképes jövedelmet kapsz;
Béren kívüli juttatás Cafeteria illet meg a próbaidő leteltét követően;
Heti 2 nap Homes Office lehetőség biztosítunk a próbaidő után;
Csoportos élet és balesetbiztosítást kötünk Rád;
Egy vidám, jó hangulatú csapat vár.Felsőfokú, szakirányú végzettség;
3-5 éves marketing területen szerzett tapasztalat;
ATL kampányokban szerzett tapasztalat előny;
Jó kommunikációs és szervező készség;
Kreativitás, nyitottság;
dinamizmus;
Proaktív hozzáállás, pozitív személyiség;
Alaposság, következetesség;
Képesség csapatban való hatékony munkavégzésre;
MS Office alapos, erős felhasználói szintű ismerete Word, Excel, Power Point.