On-Site Koordinátor

Trenkwalder kft - Nagykanizsa
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarországra érkező külföldi munkavállalók integrációjának támogatása (szállás koordinálás, üzemorvosi vizsgálatok intézése, buszok szervezése)
Folyamatos adatszolgáltatás a partnerek részére
Külföldi munkavállalók toborzása és kiválasztása
Részvétel ügyfelekkel való találkozásokon
Folyamatos kommunikáció a partnereink műszakvezetőivel és HR-eseivel
Napi szintű együttműködés vállalaton belül dolgozó kollégákkal (AdminHub)
Elvárások / Requirements
Középfokú végzettség
HR tapasztalat előny
Középszintű, magabiztos angol nyelvtudás
Pörgős, dinamikus személyiség
Rugalmas, proaktív munkavégzés, kiváló probléma megoldó készség
B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat szükséges
Amit nyújtunk / Benefits
Nemzetközi, stabil multinacionális háttér
Fiatalos, jó kedélyű, professzionális csapat
Szakmai fejlődés támogatása
Előrelépési lehetőségek