Nyomdai Gépkezelő

Codex értékpapírnyomda zrt - Budakeszi Járás
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

- gépmester munkájának segítése- gép beállítása, üzemeltetése- gyártási folyamatban való aktív részvétel- termelésirányítási rendszer használata- gyártott termékek ellenőrzése- munkaállomás tisztán tartása- kiszámítható, biztos jövedelem- határozatlan idejű munkaviszony- fejlődési lehetőség- a munkavégzés elismeréseként minőségi prémium- segítőkész kollégák, betanulási lehetőség- 35 éves múltú, stabil hátterű vállalat- kulturált öltöző, zuhanyzó- őrzött belső parkoló- munkába járás térítése- munkaruha biztosítása- precíz, pontos munkavégzés- megbízhatóság- két műszakos munkarend vállalása- műszaki érzék- tanulási, fejlődési hajlandóság- erkölcsi bizonyítvány- nyomdában, hasonló területen szerzett tapasztalat- szakmai végzettség- Flexo nyomtatási ismeret- alapvető informatikai ismeret