Nyomdai Gépkezelő

Gravic hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Nyomdagép kezelése, beállítások elvégzéseGyártási tervben szereplő termékek megfelelő minőségben és mennyiségben való gyártásaVáltozatos feladatok, új kihívások. Jól felszerelt, modern munkakörnyezet. Heti öt napos munkarendNyári és karácsonyi egy hetes termelés leállás, biztosítva a megérdemelt pihenéstÉves szűrővizsgálatok kényelmes, munkahelyi környezetbenSzéleskörű juttatási rendszerFiatalos dinamikus csapatMegbecsülés és biztonság, munka és magánélet egyensúlyának biztosításaSzakmunkás bizonyítvány nyomdaipari gépmester előnyAlap műszaki és gépkezelési érdeklődés, affinitásÁltalános technikai ismeretekTermelésben szerzett tapasztalatKétműszakos munkarend vállalásaNagyfokú pontos, precíz munkavégzésNyomdai tapasztalatMűszaki területen szerzett tapasztalatAngol nyelvtudás