Művezető

Bego-gáz építőipari kft. - Tatabánya
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Művezető
A BEGO-GÁZ Kft. Budapest 22. kerületében üzemel családias jelleggel, akinek tagjai legalább 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Tevékenységeinket főként Budapesten és közép Magyarország területén végezzük az ipari, közületi és lakossági megrendelők részére is, amik a hálózat kivitelezésétől a karbantartásig terjednek
.Fő profilunk a közmű (távhő, gáz, víz, csatorna) és mélyépítési munkák, hozzátartozó útépítésekkel együtt, viszont kisebb volumenű magasépítési munkákban is részt szoktunk venni.
https:
//bego.Hu/
Feladatok:
Kivitelezési munkák szervezése, munkavállalók és alvállalkozók irányítása és ellenőrzése,
Minőségellenőrzés
Napi jelentés küldése a vezetőnek
Anyagrendelések, e-napló írása,
Kivitelezési munkák
Feltételek:
Min. szakmunkás vagy min középfokú végzettség
Min 3 év tapasztalat
B kat jogosítvány
Megbízhatóság, precizitás, jó szervező készség
Önálló munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Kitartás és szorgalmas munkavégzés
Nyelvtudás nem szükséges
Előnyök:
Műanyag hegesztői, csőszerelői, építőipari technikusi végzettség,
C kat jogosítvány
Amit kínálunk:
Stabil, jól működő vállalkozás
Hosszútávú munkavégzés
Határozatlan munkaviszony
Versenyképes fizetés
Folyamatos fejlődési lehetőség
Családias légkör
Céges telefon,autó
Munkába állás ideje:
azonnal
Bérezés megyegyezés szerint, bérigényt kérjük megadni
Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal

Jelentkezzen most a következőre:
Művezető