Művezető

Biggeorge property zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Lakóprojektek helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése, az építésvezető, projektvezető támogatásávalAlvállalkozók munkájának az irányítása, összehangolása, koordinálásaA kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása, technológiai, munkavédelmi és egészségügyi előírások betartatásaA munkaterületre érkező anyagok átvétele, nyilvántartása, anyagok, eszközök koordinálásaFelmérési naplók, geometriai és mennyiségi felmérések készítése, az építési napló vezetéseLakásbelső rendelése, koordinálása, igazgatásaKomplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, teljesítménybónusszal ismerjük el a munkádatFolyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként, stabil vállalati háttérre, hosszútávú tervekre, - folyamatban lévő projektjeink mellett, több projekt indítását is tervezzük a következő évekbenCsaládias hangulatú, összetartó csapattal várunk, - melyet közös programokkal is erősítünk, téli-nyári csapatépítőkkel, évvégi karácsonyi bulivalLegalább középfokú szakirányú végzettséged van, Szereztél már 1 év építőpari tapasztalattal rendelkezel, Magabiztos használod az AucotCAD -etÖnálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, kimagasló probléma megoldó készség jellemez, Könnyen megtalálod a közös hangot a kollégákkal, alvállalkozókkal, partnerekkel,

Jelentkezzen most a következőre:
Művezető