Műszakvezető

Gastland flight catering kereskedelmi kft - Pest Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Hazánk legdinamikusabban fejlődő Flight Catering cége a Gastland Flight Catering Kft.
MŰSZAKVEZETŐ
(napi légiipari ellátmány összekészítéséért felelős csoport napi munkafolyamatainak koordinátora) munkakörbe várja a jelentkezőket
Feladatok
Műszakok átadása, átvétele, indítása. 4 – 5 ember napi feladatainak koordinálása ,ellenőrzése es irányítása
A műszakon belüli tevékenységek összehangolása, minőségbiztosítási rendszernek való megfelelőség biztosítása, HACCP rendszer szabályainak ismerete és betartatása.
Beérkező megrendelések kezelése, reptérre való kiszállítás szervezése.
Kapcsolattartás a társosztályokkal, kért adatok időben történő leadása.
Raktári készlet kezelése, nyilvántartása, heti leltárak végrehajtása.
A munka- és tűzvédelmi utasítások betartása, betartatása.
Az álláshoz tartozó elvárások
B kategóriás jogosítvány.
Érettségi.
Büntetlen előélet.
Angol erős középfok/kommunikációs szint.
Számítógép felhasználói szintű kezelése, EXCEL, WORD programok biztos ismerete.
Önálló munkavégzés, gyors döntéshozatal.
Amit kínálunk
Neves légitársaságokkal való munkavégzési tapasztalatot.
Hosszútávú fejlődési lehetőségeket, biztos megélhetést.
Kedvezményes étkezési lehetőséget.
Előny:
Hasonló munkakörben szerzett csoportvezetői tapasztalat.
Emelt szintű angol nyelvtudás.
C kategóriás jogosítvány.
Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, akkor várjuk jelentkezését és önéletrajzát a "
gombra kattintva.