Műszakvezető

Gi group recruitment kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

IZGALMAS LEHETŐSÉG! Egy ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS mindig értékteremtő kihívás, és most te is részese lehetsz ennek az új vállalatnak. ELSŐ MUNKAVÁLLALÓKÉNT hozzájárulhatsz a cég növekedéséhez és fejlődéséhez. Ha szereted a dinamikus környezetet és a lehetőségeket, ne habozz! FELADATOK:
* Különböző területeken lévő MUNKAFOLYAMATOK ELLENŐRZÉSE ÉS OPTIMALIZÁLÁSA;
* MUNKAVÉDELMI ELŐÍRÁSOK betartása és betartatása;
* MINŐSÉGI SZABVÁNYOK betartatása;
* GYÁRTÁSI DOKUMENTÁCIÓvezetése;
* Alkalmazottak KOORDINÁLÁSA, beosztások készítése. Versenyképes alapbér, 10%-os mozgóbér negyedévente teljesítményarányos;
30 Ft/km bejárás támogatás;
Korlátlan privát egészségbiztosítás;
Üdülési lehetőség a vállalati nyaralókban. Legalább 2-3 ÉV GYÁRTÁSI KÖRNYEZETBEN szerzett műszakvezetői tapasztalat;
KÖZÉPFOKÚ VÉGZETTSÉG;
Folyamatos 4 MŰSZAKOS MUNKAREND vállalása;
MS OFFICE PROGRAMOK alapfokú ismerete.