Műszakvezető

Starjobs magyarország - Tököl
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Használt eszközök, gyári selejtek bontásával, feldolgozásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:
Munkaköri feladatok:
A fogvatartottak beosztása és irányítása az adott munkafolyamatokra,
Folyamatos betanítások végzése,
Elvégzett munka mennyiségének, minőségének nyomon követése, ellenőrzése, szükség szerint beavatkozása,
Be-és kiszállítások felügyelete, szükség szerint segítséggel,
Szerszámok, napi segédanyagok és munkavédelmi eszközök mennyiségének követése, esetleges beszerzése,
Gépek és berendezések egyszerűbb karbantartása, javítása,
A teljes feldolgozás felügyelete, "
Menedzselése"
Egyéb, alkalmanként feladatok.
Elvárások:
Erős műszaki érzék és/vagy műhely tapasztalat, főként javítás, karbantartás területén,
Alapvető kézi szerszámok, gépek használatának ismerete,
A munkakörnyezet tisztán tartása és a vonatkozó előírások betartása,
Erős problémamegoldó készség,
Jó emberismeret és könnyed kapcsolatteremtés,
Erős szervező képesség, illetve térlátás,
Munkabírás/terhelhetőség.
Egyéb:
Versenyképes bérezés,
Munkába járási támogatás,
Munkaidő:
06:
00 és 15:
00 között.