Műszakvezető Mobility

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Irányítja, felügyeli a területéhez tartozó dolgozók munkáját kb. 20-30 fő három műszakos munkarendbenA termelésben dolgozók napi munkavégzését beosztja, irányítja és nyomon követiMunkatársait motiválja, fejleszti a mennyiségi és minőségi célok elérése érdekébenElősegíti az új munkavállalók integrációjátFelelős a gyártási terv teljesítéséértBiztosítja a terület gyártóeszközeinek sablon, segédanyag, szerszám és alapanyagainak rendelkezésre állását, felel a félkész-termékek területek közötti optimális áramlásáértTámogatja a termelés hatékonyságának növelésétMunkavédelmi, tűzvédelmi és biztonságtechnikai előírásokat betartja és betartatjaGyártáshoz hozzá tartozó adminisztratív feladatokat végezEgyüttműködik a társterületekkelHosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál.Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.Széleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13.Havi fizetés,Bejárás támogatása, saját buszjárat számos településről,Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Legalább középfokú műszaki végzettségMin. 2 év vezetői tapasztalat termelési területenVezetői kompetenciák:
határozott fellépés, önálló döntéshozatal, kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség, következetes, gyors, precíz és felelősségteljesMS Office magabiztos felhasználói ismeretekTöbbműszakos munkarend vállalásaFelsőfokú végzettségSAP ismeretAngol és/ vagy német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt