Műszakvezető (Mobility)

Hübner-h gumi- és műanyagipari kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A tavaly 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.
Feladatai:
Irányítja, felügyeli a területéhez tartozó dolgozók munkáját (kb. 20-30 fő) három műszakos munkarendben
A termelésben dolgozók napi munkavégzését beosztja, irányítja és nyomon követi
Munkatársait motiválja, fejleszti a mennyiségi és minőségi célok elérése érdekében
Elősegíti az új munkavállalók integrációját
Felelős a gyártási terv teljesítéséért
Biztosítja a terület gyártóeszközeinek (sablon, segédanyag, szerszám) és alapanyagainak rendelkezésre állását, felel a félkész-termékek területek közötti optimális áramlásáért
Támogatja a termelés hatékonyságának növelését
Munkavédelmi, tűzvédelmi és biztonságtechnikai előírásokat betartja és betartatja
Gyártáshoz hozzá tartozó adminisztratív feladatokat végez
Együttműködik a társterületekkel
Elvárásaink:
Legalább középfokú műszaki végzettség
Min. 2 év vezetői tapasztalat termelési területen
Vezetői kompetenciák:
határozott fellépés, önálló döntéshozatal, kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség, következetes, gyors, precíz és felelősségteljes
MS Office magabiztos felhasználói ismeretek
Többműszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
SAP ismeret
Angol és/ vagy német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
Prémium termékekkel való munkavégzés
Széleskörű juttatási rendszer
SZÉP-kártya,
Havi prémium, 13.Havi fizetés
Saját buszjárat számos településről,
Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
Beiskolázási támogatás.
A fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.
Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a
Https:
//www.Hubner-group.Com/en/adatkezelesi-tajekoztato-palyazoknak-huebner/ webhelyen elérhető.