Műszaki Vezető

Lanzo kft. - Kóka
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Kivitelezési munkák szakmai támogatása, műszaki előkészítése, valamint a projektekhez szükséges erőforrások biztosítása gépek, szerszámok, emberi erőforrások stb. Kivitelező és alvállalkozó csapatok koordinálásaKiviteli tervek szakmai felülvizsgálata, szükség szerint egyeztetés a tervezővel és beruházóvalKivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése, munkafolyamatok optimalizálása, javításaProjektekhez kapcsolódó műszaki dokumentációk határidőre történő elvégzéseProjektekhez tartozó belső adminisztrációk elvégzése szállítói rendelések, bejövő számlák ellenőrzéseKivitelezés során felmerülő kérdések, problémák önálló kezelése és szakmai megoldásaÉrtékesítő kollégák szakmai támogatásaTeljes munkaidős foglalkoztatásIrodánk csendes, vidéki környezetben vanMunkavégzéshez szükséges eszközök telefon, laptop, egyéb eszközökEgy lendületes, családias csapat része lehetszFigyelünk a munka és magánélet egyensúlyáraTovábbképzések, szakmai fejlődési lehetőségLegalább középfokú szakirányú végzettségVillamosipari projektek kivitelezésében szerzett gyakorlati tapasztalatLegalább középfokú angol nyelvtudás„B” kategóriás jogosítványHaladó számítástechnikai ismeretekPrecizitás és pontosságJó szervező és irányító készségÖnálló munkavégezésKiváló kommunikációs készségÉrintésvédelmi felülvizsgáló végzettségKulcs-Soft vállalatirányítási rendszer ismereteCAD Design szoftver ismerete