Műszaki Vezető

Ring autóház kft - Szolnok
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A Ring Autóház Kft. Szolnoki autójavító szervizébe, karosszéria-, és fényező műhelyébe műszaki irányításért felelős vezető munkakörbe, teljes munkaidőbe munkatársat keres. A műszaki irányításért felelős vezetőfelel a mindennapi operációs feladatok szervezéséért, vezetéséért, különösen az autószervizek, autómosó, a karosszéria-, és fényező műhely és a műszaki vizsga egységek működtetéséért, és segítiaz ügyvezető munkáját abból a célból, hogy a vállalat által nyújtott szolgáltatást racionalizálni, javítani lehessen, Lokális vezetőként működik az új folyamatok bevezetésében, Irányelveket állít fel a műhelyek szervezéséhez a műhelyvezetőkkel együttműködve. Szükség esetén átveszi a műhelyvezető szerepét, például távollétében, Adatszolgáltatás a cégvezetés és külső partnerek felé, Meghibásodások kezelése, a műhelyben elvégzett munkák követése, Felelősség a részlegek feladatainak ellátásáért, importőrök, hatóságok felé való jelentések leadásáért. Versenyképes fizetés, Lehetőség az aftersales üzletág fejlesztésére, Stabil, hosszú távú munkalehetőség, pénzügyileg erős vállalat, Vezetői támogatás. Minimum 5 év tapasztalat szerviz/műhely/karbantartás üzemeltetésében, szolgáltatásiparban működő cégnél, műszaki végzettség, műszaki vagy közlekedésmérnöki diploma előnyt jelentKiváló problémamegoldó, kommunikációs és szervezői készségekJó vezetői képességek, mások irányítására és motiválására való képességMűszaki vagy közlekedésmérnöki diploma, Szolnoki, vagy Szolnokhoz közeli lakhely.