Műszaki Üzemeltetés És Általános Adminisztráció Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!
Műszaki üzemeltetés és általános adminisztráció gyakornok
Feladatok
Rögzítési, dokumentumkezelési, adatgyűjtési, adatfeltöltési feladatok ellátása
Számlák igazolása, szükséges nyilvántartások vezetése
Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, társosztályokkal
Adatszolgáltatási, jelentési kötelezettségek teljesítése
Elvárások
Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Középfokú angol nyelvtudás
MS Office programok magabiztos ismerete
Munkaidő
Hétfőtől péntekig, 8:
00-17:
00 között végezhető diákmunka
Heti min. 30 óra vállalása
Amit kínálunk
1900 Ft/óra bruttó órabér
Hosszú távú diákmunka
Nemzetközi banki környezetben szerezhető tapasztalat
Szakmai gyakorlat leigazolása
Előnyök
heti 40 óra vállalása
Munkavégzés helye
Budapest XIII.