Műszaki Üzemeltetés És Általános Adminisztráció Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!
Feladatok:
Rögzítési, dokumentumkezelési, adatgyűjtési, adatfeltöltési feladatok ellátása
Számlák igazolása, szükséges nyilvántartások vezetése
Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, társosztályokkal
Adatszolgáltatási, jelentési kötelezettségek teljesítése
Elvárások:
Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Középfokú angol nyelvtudás
MS Office programok magabiztos ismerete
Munkaidő
Hétfőtől péntekig, 8:
00-17:
00 között végezhető diákmunka
Heti min. 30 óra vállalása
Amit kínálunk
1900 Ft/óra bruttó órabér
Hosszú távú diákmunka
Nemzetközi banki környezetben szerezhető tapasztalat
Szakmai gyakorlat leigazolása
Előnyt jelent:
heti 40 óra vállalása
Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "
gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.