Műszaki Ügyintéző

Yettel magyarország zrt - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Mobilhálózattal, lefedettséggel, készülékekkel kapcsolatos igények és panaszok kezelése, az ügyfelek telefonos és írásos tájékoztatása.Az ügyfélkiszolgáló területeken dolgozók műszaki kérdéseinek megválaszolása telefonon.Új készülékek teszteléseKapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.#FlexibleWorking:
A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken home officeból dolgozunk tovább a legjobb Yetteles élményekért. A többi napra pedig ott a Yettel Garden Office. Itt kapjuk nyáron az inspirációt és töltjük fel magunkat energiával.#Well-being:
Kollektív élet- és egészségbiztosítást, dietetikus, pszichológus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!#LifelongLearning:
A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk;
éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.#Technology:
Gondoskodunk róla, hogy megismerd a legújabb telekommunikációs és digitális iparági trendeket. Az természetes, hogy céges okostelefont kapsz korlátlan nettel, sőt, családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk.#YettelHQ:
Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik. Sokkal közelebb vagyunk. mint gondolnád;
irodánkba könnyedén bejuthatsz céges buszainkkal! Csütörtökön pedig még a kutyusodat is behozhatod hozzánk!érdeklődsz a mobiltechnológia és a mobilkészülékek iránt,rendelkezel érettségivel,gyakorlott MS Office felhasználó vagy,képes vagy önálló, megoldás- és ügyfélorientált munkavégzésre,jó helyesírási és fogalmazási készséged van, de a telefonos egyeztetés sem jelent gondot,kiemelkedő a multitasking és priorizáló képességed,nem jelent problémát a hétvégi, vagy munkaszüneti napon történő munkavégzés havonta pár alkalommal.Ismered a Yettel ügyfélkezelő alkalmazásait,van ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatod,van levelezésben szerzett tapasztalatod,angol nyelvismerettel rendelkezel, amit képes vagy alkalmazni az ügyfélkezelésben írásban és szóban egyaránt,távközlési/informatikai végzettséggel, vagy ezirányú ismeretekkel rendelkezel.