Műszaki Ügyintéző

Market építő zrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki előkészítők adminisztrációs támogatásaA projektben résztvevő megrendelőkkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartásA projekt műszaki dokumentációjának kezelése és rendben tartásaA projektben résztvevő munkatársak és vezetők munkájának napi támogatása és koordinálásaSzéleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség.Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség.Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020:
A mi irodánk, a mi büszkeségünk;
egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk:
a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.Eszközök:
biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő, akár a Székházban notebook, céges telefon. Vízautomaták, ingyenes kávé és tea:
többféle kávé, tea között tudsz szabadon választani.Rendezvények és csapatépítők:
támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.Sport és kikapcsolódás:
ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.Egészségmegőrzés:
ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.Legalább középfokú, műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezel1-3 éves szakmai tapasztalatod van műszaki területenFelhasználói MS Office ismerettel rendelkezelNem okoz problémát az önálló munkavégzés és a monotonitásJó kommunikációs és szervező készséggel intézed a feladataidatA felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeledMobilis vagyRendelkezel angol vagy német középfokú nyelvtudássalSzereztél több év tapasztalatot műszaki ügyintézőként/asszisztensként