Műszaki Tanácsadó - Értékesítő

Kontaktbauszig kft. - Fejér Megye
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A KontaktBau Kft szolgáltatásainak elterjesztése az építőipar kivitelezői szegmensében. Cégértékek kommunikálása, terjesztése az Építőipari szereplők körében. Helyszíni műszaki szaktanácsadások, felmérések lebonyolítása, ajánlatok megírása, nyomon követése. Új vevők felkutatása, üzleti lehetőségek feltérképezése, rögzítése CRM rendszerben. Az eredményesség, azaz a forgalmi/fedezeti terv teljesítésének biztosítása, piaci részesedés növelése. Vevő- és piacszegmentálás. Kapcsolat kialakítása és folyamatos ápolása a leendő és meglévő ügyfelekkel. Folyamatos és napi szintű kommunikáció a magyarországi csoportvezetőkkel és a kivitelezéssel. Stabil piacvezető cégünk, minden anyagi, és szellemi erőforrásával támogatja törekvéseidet. Eredményeid ellentételezéseként, bejelentett munkaviszonyt, fix alapfizetésen túl, felső korlát nélküli, általad is mindig pontosan kiszámítható jutalékra tehetsz szert. B kategóriás jogosítványodhoz, kényelmes, jól felszerelt gépjárművet biztosítunk. Eltökélt és tenni akaró új kollégánkat, komplex teljeskörű betanulási program várja, melynek köszönhetően, az építőipar húzóágában egy új szakmát sajátíthat el. Emberek vagyunk Mi is, így veled szemben is emberségre számíthatszRendelkezel középfokú végzettséggel Rendelkezel legalább 3-5 éves értékesítési tapasztalattalBátor, lojális, segítőkész, csapatjátékos, pozitív és optimista szemlélet jellemezVan célod, amit el akarsz érni az életbenEl tudod fogadni, hogy egy fogaskerék vagy a rendszerben. Nem félsz a magasságtól, nem riadsz vissza a szerszámoktólKész vagy vállalni a gyakori utazást Magyarország területén, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezelPrecíz és pontos vagy, figyelsz a határidőkre, képes vagy önálló és hatékony időbeosztásra, akkor is elvégzed a feladatot, ha a főnök nem liheg a nyakadba. Gondolkodj megoldásokon, javasolj és ötletelj bátran. Építőipari végzettségÉpítkezések szervezésében lévő jártasságTervrajz olvasási tudásAktív élő kivitelezői kapcsolatrendszer az építőipar területén