Műszaki Menedzser

Fémagrotúr kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Termékek és alkatrészek tervezésében való aktív részvételCég képviselete külföldi és belföldi eseményekenÜgyfelekkel való kapcsolattartásVállalatvezetési folyamatokban való részvételSzakmai fejlődési lehetőségHosszútávú munkalehetőségVersenyképes, fix havi alapbérCsaládias közegés egy jó csapat, akikre lehet számítaniA munkavégzéshez szükséges eszközök biztosításáraMunkábajárás támogatásáraKommunikációs szintű az angol nyelvtudásodMűszaki mérnöki végzettséget szereztélRendelkezel 3-5 év releváns gyártásban szerzett tapasztalattalJó kommunikációs készséggel rendelkezelSzámítógépes ismereteid felhasználói szintűekJellemző Rád a projektszemlélet, a rugalmasság és az agilitásA Rád bízott feladatokat csapatban és önállóan is tudod végezniMunkádat pontosan, megbízhatóan és proaktívan végzedMezőgazdasági gépgyártásban és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat