Junior Műszaki Menedzser

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A KITE Zrt. Műszaki Szolgáltatási Igazgatósága pályázatot hirdet
Junior műszaki menedzser
Munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába
Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást
Leendő kollégánk feladatai:
Megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
A szervezet műszaki üzletáginak megismerése,
A cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
Szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
Agrárpiac megismerése,
Szervizelési tevékenység és annak hátterének megismerése.
Számunkra az ideális jelölt:
Hivatásként tekint a mindennapi munkájára,
Befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (közvetlenül a végzés előtt álló hallgatók jelentkezését is várjuk),
Számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek (Word, Excel),
B"
kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
Az angol és/vagy a német nyelvet társalgási szinten használja,
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
Munkavégzése megbízható, pontos és következetes,
Mobilis.
Előnyt jelent, egymástól függetlenül:
Mezőgazdasági műszaki végzettség,
Gépészmérnöki végzettség,
Mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
Mezőgazdasági gépismeret.
A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:
Műszaki alap-, majd folyamatos szakmai képzéseket,
Világszínvonalú műszaki megoldások megismerését,
A szakmában elismert mezőgépészekkel és mérnökökkel való együttműködést,
Versenyképes havi alapbér,
Béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési- és karrierlehetőség,
Hosszútávú munkalehetőség,
Céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
Az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.