Műszaki Értékesítő Kelet-Magyarország

Euro-clear kft. - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Cég által forgalmazott termékek bemutatása, értékesítése,Új üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, a piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése, Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben egyaránt, Műszaki kérdésekben nyújt segítséget a cég partnerei részére, Az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése, Beszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment rendszerben, Ideje nagy részében reprezentációs tevékenységet végez, képzi a kereskedelmi partnereket, Bónusz,Céges autó saját használatra is, versenyképes jövedelemversenyképes jövedelem, hosszú távú biztos munkahely, fiatalos csapat, kulturált munkakörülmények. Értékesítő vagy területi képviselő tapasztalat, B2B értékesítési tapasztalat, műszaki érdeklődésönálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés, jó kommunikációs képességfelhasználói szintű PC ismeret„B” kategóriás jogosítván, utazási hajlandóság. Piacismeret vízkezelés vagyépületgépészet területen,