Regionális Üzletfejlesztő (Kelet-Magyarország)

Trenkwalder magyarország - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

  • Új ügyfelek felkutatása az adott régióban
  • Meglévő partnerek látogatása, szakmai támogatása
  • A felmerülő igényeinek felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Árajánlatok készítése
  • Közvetlen értékesítő kollégákkal szoros együttműködés
  • Nagyobb, projekt jellegű ajánlatok kidolgozása
  • Rendszeres egyeztetés az értékesítő vezetővel a heti tervekről, eredményekről
  • Cél:
    A tervezett értékesítési célok elérése, a forgalom növelése, kitűnő ügyfélkapcsolat kialakítása
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves, ipari/műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Helyismeret, üzleti kapcsolatok Magyarország keleti régiójában
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • ERP és CRM tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Pneumatikában szerzett tapasztalat
  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Motiváló juttatási csomag
  • Céges autó
  • Munkavégzés helye:
    Kelet-Magyarország