Műszaki Előkészítő Mérnök

White star real estate kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatban lévő kivitelezési projektek támogatása;
Árajánlatok bekérése, kiértékelése;
alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása, szerződések nyomon követése;
Tervdokumentációk műszaki és mennyiségi felülvizsgálata;
Részvétel a hatósági eljárások előkészítésében;
Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában;
Kapcsolódó műszaki dokumentáció kezelése.Éves bónusz;
Cafeteria juttatás;
Élet- és balesetbiztosítás, éves laborvizsgálat;
Rendszeres céges események, csapatépítők;
Exkluzív ingatlanfejlesztési projektek megvalósításában való részvétel.Szakirányú egyetemi vagy technikusi végzettség építő/építészmérnök, magasépítő technikus;
Hasonló területen szerzett műszaki/kivitelezési tapasztalat;
Gyakorlott MS Office használat;
Megbízható, precíz, önálló munkavégzés.Kommunikációképes angol nyelvtudás.