Műszaki Előkészítő / Termelés Előkészítő Mérnök – Építőipar

Eb hungary invest kft - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Generál kivitelezési projektek előkészítéseKöltségvetés naprakészen tartása, pénzügyi kimutatások készítéseAlvállalkozói szerződések kezeléseKooperációkon, tárgyalásokon való részvételÜtemtervek, ártükrök készítéseEgyeztetés a megrendelővelE-napló kezelése, nyomon követéseÉpítés- és projektvezetővel, illetve alvállalkozókkal, megrendelőkkel való kapcsolattartásProjektvezető és építésvezető munkájának aktív támogatásaMinden kollégánkkal hosszútávra tervezünk és velük együtt építkezünkSzakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagjaKülönböző jóléti szolgáltatásokat biztosítunk kollégáink számára, amelyek rendszeresen igénybe vehetők pl. irodai masszázs, csapatépítők, gyümölcsnap stb. Fiatalos, lendületes, rugalmas és összetartó csapat vagyunk, akik számára a lehetetlen szó ismeretlenSokat dolgozunk, de megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég és csapatunk további sikereihezFelsőfokú szakirányú végzettség építő / építész mérnöki diplomaKivitelezésben szerzett min 3-4 éves releváns szakmai tapasztalatJó kommunikációs képességStabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek Excel, Word és MS projektProaktivitás és műszaki szemléletPontosság, megbízhatóság, rugalmasságÖnálló munkavégzésre való képesség ésprojektteamben való együttműködési készségKiváló problémamegoldó készség és megoldásokban való gondolkodásB kategóriás jogosítvány