Műszaki Beszerző

Hód industrial solutions kft. - Budakeszi Járás
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Külföldi beszerzési folyamataink fejlesztésére keresünk egy motivált és céltudatos műszaki beszerzőt budakeszi irodánkban dolgozó csapatunkba. Ha te vagy az, aki szeret nemzetközi kapcsolatokban feladatokat megoldani, és van szemed a pénzügyi és technikai részletekre is, akkor nálunk a helyed! A feladat kapcsolattartás legfőképp olasz, német és francia beszállító partnereinkkel mindenkivel angol nyelven, rendelések intézése és utánkövetése, kapcsolattartás az üzletkötő kollégákkal és a vevőkkel.Feladataid lesznek:
Beszerzési folyamataink teljes körű szakmai és adminisztratív kezelése kapcsolattartás külföldi beszállító partnereinkkelszállítói rendelések nyomon követése, reklamációk kezeléseminimum készletek, rendelési volumenek optimalizációja vezetői döntés-előkészítésben történő aktív részvételkapcsolattartás üzletkötőinkkel, vevőinkkelajánlatok készítése, rendelések rögzítése vállalatirányítási és CRM rendszerünkbenCsatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol valóban számít a munkád és új ötleteiddel hozzájárulhatsz a cégünk sikeréhez.Várjuk jelentkezésed!alapos kezdeti betanítás, folyamatos szakmai támogatásjogtisztán bejelentett bérhome office lehetőség heti 1 napstabil, jó hangulatú csapat, támogató légkörcsapatépítők, céges rendezvényekbéren kívüli juttatás:
SZÉP kártya, bejárási támogatáslegyen minimum középfogú műszaki vagy gazdasági végzettségedlegyen műszaki érdeklődésed és nyitottságod a tanulásrahaladó szinten ismered az Excel-thasználd az angol nyelvet gördülékeny kommunikációs szinten szóban és írásbanha van beszerzői tapasztalatodha van nyelvvizsgád