Műszaki Beszerző

Abraziv kft. - Kecskemét
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a beszállítókkal, reklamációkezelésúj beszállítók felkutatása, beszállítók versenyeztetése, ártárgyaláskészletgazdálkodás, minimum készletszintek biztosításaegyedi beszerzési igények fogadása, koordinálása, beszerzési rendelések bonyolítása vállalatirányítási rendszerbenfolyamatos kapcsolattartás a mérnökökkel, társosztályokkalbeszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok cikktörzs karbantartás, nyomon követés, szállítólevelek rendszerezése, számla jóváhagyások előkészítéseegyéb adminisztrációs feladatokversenyképes fizetésbéren kívüli juttatásokhosszú távú, stabil háttér, színvonalas munkakörnyezetszakirányú végzettség, tapasztalat logisztika, beszerzéspontos, precíz munkavégzéskommunikáció képes angolnyelv-tudásműszaki beállítottságszámítógépes ismeretek, vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalatfelsőfokú/műszaki végzettségmonotonitástűrésegyéb idegen nyelv ismerete