Ajánlatadó Főmunkatárs Gépész Kivitelezéshez

Daal-con kft. - Nagytarcsa
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Projektanyagok begyűjtése, ezek alapján a koncepció összeállítása A koncepció alapján ajánlatok bekérése Beszerzőkkel való egyeztetés Ajánlat elkészítése, annak megtárgyalása a szakmai munkatársakkal, finomhangolás Tender dokumentációk értelmezése tervek, anyaglista, műleírás Helyszíni felmérések szükség esetén Anyag-kigyűjtések, rendezett anyaglisták elkészítése Belső dokumentációk pontos kezelése Projekt mérnökök támogatása az irodából Új beszállítói források felkutatása Ajánlatadói kalkulációs sablonok előkészítése Komplex szolgáltatással rendelkező tervezés, kivitelezés, előgyártás fiatalos, lendületes cégcsoportban dolgozhatsz Folyamatainkat folyamatosan fejlesztjük, Veled közösen Stabil, emberközpontú, magyar tulajdonos 100%-ban bejelentett jövedelem Teljes munkaidős foglalkoztatás Változatos és komplex feladatok az ország legnagyobb ipari beruházásaiban Figyelmet fordítunk a szükséges eszközök biztosításra, a beilleszkedésre és a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségére. Minimum Szakirányú Technikusi bizonyítvány Legalább 5-10 év műszaki ajánlatadási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat ÉS/VAGY legalább 5-10 év szakmai tapasztalat ipari épületgépészeti kivitelezésben Ipari gépészeti, kivitelezési ismeretek anyag, beszerzés, szereléstechnológia AutoCAD alapszintű ismerete, MS Office felhasználói ismeret Excel magas szintű ismerete Alaposság, hatékonyság Jó elemző képesség Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete Kivitelezési projekten és karbantartásban szerzett tapasztalat Társalgási szintű angol nyelvtudás TERC ismerete Villamos anyagok ismerete