Munkaügyi Munkatárs

Stadler szolnok kft. - Szolnok
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaszerződések, munkaszerződés-módosítások elkészítése, munkaköri leírások kiadásaMunkavállalók személyi anyagának naprakész nyilvántartásaMunkaügyi adminisztrációs rendszer NexonHR naprakész működtetéseKiléptetéssel kapcsolatos ügyintézésRendszeres és ad hoc jellegű riportok elkészítéseHóvégi és hóközi bérszámfejtéssel kapcsolatos előkészítési és ellenőrzési feladatok ellátásaMunkabérelőleggel és egyéb juttatásokkal kapcsolatos ügyintézésKapcsolattartás a szervezeti egységekkel, külső partnerekkelMunkavállalói ügyfélszolgálati tevékenység ellátásaMultinacionális és multikulturális környezetModern, tiszta és biztonságos munkakörnyezet az európai vasútipar világszintű piacvezető gyártó cégénélVersenyképes juttatási csomag és havi teljesítményprémiumEgészségmegőrző szolgáltatások és sportolási lehetőségek ingyenes masszázs, úszás, gerinctorna, konditerem stb. Kiemelkedő szociális juttatások, magán egészségbiztosításÜzemi étterem, étkezési- és szálláslehetőségLegalább középfokú végzettségLegalább 2 év releváns szakmai tapasztalatMagas szintű MS Excel tudásKiváló kommunikációs készségHatározott, dinamikus, kedves, türelmes személyiségRugalmasság, precizitás, célorientált személyiségBér-és/vagy társadalombiztosítási ügyintézői végzettség és ilyen területen szerzett tapasztalatNexon-szoftverek ismerete NexonHR, NexonBér, Nexon4Kommunikációképes német- és/vagy angolnyelv-tudás