Munkaügyi Koordinátor

Dome facility services kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Online munkaidő nyilvántartó rendszerben a munkaidő adatok rögzítése, ellenőrzéseHeti és havi zárások ellenőrzéseKi-és belépéssel kapcsolatos adminisztratív feladatokKapcsolattartás a külső bérszámfejtésselBérszámfejtés előkészítéssel kapcsolatos feladatokMunkába járás nyilvántartásKeresőképtelenséggel kapcsolatos adminisztrációRendszeres és ad-hoc jellegű riportok, statisztikák készítése, adatszolgáltatásBérrel kapcsolatos kérdésekben segítségnyújtás a munkavállalók számáraMunkavállalói nyilatkozatok rögzítéseHeti fogadóóra biztosítása a támogatott területek számáraHR osztály adminisztratív támogatásaVersenyképes fizetés, szakmai kihívás és fejlődési lehetőségVáltozatos feladatokHosszú távú munkalehetőség, biztos háttérHome Office lehetőségFiatalos és támogató csapat és jó közösség Munkavégzés helye:
Munkavégzés helye:
Budapest, II. Kolosy tér közelébenMunkaidő:
teljes munkaidőTB- és bérügyintéző végzettségReleváns munkaügyi és munkajogi tudásSzereted a változatos munkát és vallod, hogy a hatékony működéshez elengedhetetlen a strukturáltság és adminisztrációHasonló munkakörben minimum 2-4 éves tapasztalatTámogató attitűd, rendszerszemlélet, szakmai elhivatottságKiemelkedő kapcsolatteremtő és együttműködési képesség, jó probléma megoldó készségMS Office programokat nemcsak használod, hanem hatékonyságnövelő eszköznek is tekintedOLM rendszer ismeretTB-és Bérügyintéző tapasztalat