Munkaügyi Csoportvezető

Fornetti kft. - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A munkaügyi csoport irányítása a vonatkozó jogszabályok, belső szabályzatok menténA munkaügyi, bérszámfejtési és kifizetőhelyi feladatok működtetése, ezekben aktív részvételBérszámfejtés, jelenléti ívek időadatainak ügyintézése, számfejtéseÚj munkavállalók beléptetése, munkaszerződések és szükséges dokumentumainak elkészítéseT1041-es biztosítotti bejelentések elkészítése, beküldéseMunkavállalók adatainak rögzítése, valamint változáskövetés a bérszámfejtő és egyéb programokbanMunkaviszony megszüntetésekor elszámolás, igazolások kiadásaMunkaszerződés módosítások elkészítése és rögzítéseRiportok, táblázatok, statisztikák, bevallások, járulékbevallások elkészítéseA vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete, nyomonkövetéseSzabályzatok és eljárások kidolgozásaSzükséges munkaügyi jelentések és adatszolgáltatások előkészítése és benyújtása hatóságok, vezetőség vagy más érintettek részéreStabil, piacvezető nemzetközi vállalati környezetTámogató, emberközpontú vállalati kultúraMagas színvonalú IT és technikai háttérSzakmailag kiváló, együttműködő csapat és vezetőségVersenyképes juttatási csomagFelsőfokú szakirányú végzettségNaprakész munkajogi ismeretekMS Office csomag magabiztos használata, napi gyakorlata körlevél készítés, kimutatások készítése5-7 éves releváns szakmai tapasztalat TB kifizető helyen3-4 éves vezetői tapasztalatNexon bérszámfejtő, Nexon 4program ismeretePrecíz, pontos munkavégzésÖnálló problémamegoldás, komplex látásmódDiszkrécióKommunikációképes angol nyelvtudásGyártó környezetben szerzett tapasztalat