Minőségügyi Vezető

Trenkwalder kft - Nagykanizsa
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A termelési folyamat és a beérkező anyagok nem megfelelőségének menedzselése (ellenőrzés, szabályozás)
Minőségügyi ellenőrzés részfolyamatainak felügyelete és a fő teljesítménymutatók folyamatosan ellenőrzési
A mérőeszközök kalibrálásának menedzselése
A folyamatok és a beszállítók felügyelőinek koordinálása
A QC rendszer fejlesztésére minőségbiztosítási célú javaslatok tétele
Felügyeli és koordinálja a szükséges elemzéseket, specifikálja az elvégzendő tesztek és vizsgálatok természetét és típusát
A beszállítóktól beszerzett anyagok és/vagy félkész termékek minőségéért felelősség
A vállalat minőségügyi irányelveinek és stratégiáinak meghatározása a vezetőséggel egyeztetve
A vállalati tevékenységek támogatása a tanúsításra vonatkozó érvényes szabályzatoknak való megfelelés érdekében
EHS-re vonatkozó fő teljesítménymutatók és jelentések készítése
Felelősség a környezeti és biztonsági előírások/intézkedések személyzettel való betartásáért
A társaság EHS-re vonatkozó képzési szükségleteinek meghatározása
A társasági energiagazdálkodásának kialakításában aktív részvétel
Elvárások / Requirements
Felsőfokú műszaki végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Autóiparban, minőségügyi vezetői pozícióban szerzett 5+ év szakmai tapasztalat
Auditok lebonyolításában szerzett gyakorlat
ISO 9001, ISO 14001 szabványismeret
Minőségügyi és dokumentációs rendszer kialakításában, működtetésében szerzett gyakorlat
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
Kiváló kommunikációs és prezentációs készség angol nyelven
Amit nyújtunk / Benefits
Felelősségteljes és kihívásokkal teli pozíció
Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
Lehetőség a folyamatok aktív alakítására és a cég fejlődéséhez való hozzájárulásra
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag